,

Ubezpieczenie Global Doctors

na 2 000 000 euro

 

zapewnia organizację i pokrycie kosztów leczenia nowotworów i innych zdefiniowanych poważnych stanów chorobowych w renomowanych klinikach za granicą, nawet do kwoty dwóch milionów euro w całym życiu Ubezpieczonego. Znając zagrożenia współczesnego świata, całą masę zbiórek pieniędzy, na leczenie ludzi którzy nagle zachorowali, nie można przejść obok takiej propozycji obojętnie.

 

miesięczna składka wynosi:

47 zł za dziecko

98 zł za osobę dorosłą

 

To oferta zewnętrznego międzynarodowego operatora, oferowana przez kilka firm – np. Hestia lub Uniqa. Jak to działa: Jeżeli zdiagnozowano poważny stan chorobowy, Ubezpieczony może skorzystać z tzw. drugiej opinii medycznej – raportu weryfikującego diagnozę wraz z zaleceniami dalszej terapii.
W przypadku podjęcia decyzji o leczeniu za granicą, Ubezpieczony otrzyma propozycję trzech zagranicznych placówek medycznych specjalizujących się w leczeniu jego choroby. Po wyborze jednej z nich, zajmiemy się organizacją wyjazdu i pobytu zarówno Ubezpieczonego jak i wybranej osoby towarzyszącej (w przypadku Dziecka – nawet dwóch opiekunów).
Zakres ubezpieczenia Global Doctors różni się w zależności od wybranego rodzaju i wariantu ubezpieczenia. Można go wykupić zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Ubezpieczenie w zależności od wybranego rodzaju i wariantu ubezpieczenia obejmuje zachorowanie na nowotwór złośliwy (np. białaczkę, raka płuc, raka trzustki, chłoniaka, czerniaka), nowotwór złośliwy w stadium przedinwazyjnym, nowotwór in situ i ciężką dysplazję przednowotworową. Ubezpieczenie zapewnia również leczenie w przypadku potrzeby przeprowadzenia wymiany lub naprawy zastawek serca, operacji pomostowania tętnic wieńcowych, operacji neurochirurgicznych, przeszczepienia szpiku kostnego albo przeszczepienia narządów od żywego dawcy.

 

Dlaczego warto mieć Global Doctors?

Global Doctors, zapewnia najwyższy standard ochrony obejmujący w zależności od wybranego rodzaju i wariantu ubezpieczenia m.in.

 • organizację i pokrycie kosztów leczenia w renomowanych klinikach medycznych na całym świecie
 • dostęp do kilku tysięcy najlepszych światowych specjalistów
 • sumę ubezpieczenia do 2 mln euro w całym życiu Ubezpieczonego lub Dziecka
 • kompleksową opiekę w trakcie całego procesu leczenia
 • organizację i pokrycie kosztów transportu, zakwaterowania Ubezpieczonego i osoby towarzyszącej (a w przypadku chorego dziecka – dwóch opiekunów)
 • usługę Follow Up Care, obejmującą kontrolę stanu zdrowia po zakończeniu leczenia, dostępną w Polsce lub za granicą
 • po powrocie z leczenia za granicą pokrywanie kosztów leków zakupionych w Polsce oraz poza jej granicami do kwoty 50 tys. euro
 • dodatkowe świadczenie za pobyt w szpitalu w wysokości 100 euro za dzień
 • w przypadku siły wyższej i ograniczeń w przemieszczaniu się (np. w czasie pandemii) możliwość zorganizowania alternatywnego leczenia w Polsce zamiast wyjazdu za granicę.

Ile to kosztuje?

W Hestii 47 zł miesięcznie za dziecko i 98 zł miesięcznie za osobę dorosłą.

W UNIQA 56 zł miesięcznie za dziecko i 116 zł miesięcznie za osobę dorosłą.

 

Jak możesz to mieć? Nie kupisz tego tutaj on-line. Zadzwoń i poznaj szczegóły – tel. 501 436 232

Oto schemat, jak działa Global Doctors:

 

 

 

 

 

 

 

 

,

składka 47 zł miesięcznie za dziecko

 

Jeśli:

 • Nadal masz pytania
 • Potrzebujesz pomocy
 • Potrzebujesz wskazówki przy wyborze
 • Chcesz tradycyjnie, aby to Agent wszystko zrobił

Zadzwoń do nas: 501 436 232

7 dni w tygodniu w godz. 6:00 - 23:00

lub napisz